Je jen málo aut, která vás prostě dostanou, ale určitě mezi ně patří Subaru WRX STI. To je prostě taková láska na první pohled i svezení. Už za pár měsíců se nám navíc v plné síle a kráse představí zbrusu nová generace téhle legendy a všechno opět mluví pro její velký úspěch.

reklama-video-subaru-wrx-sti-2015-sexy-Kayslee-Collins

Subaru si navíc pro přicházející generaci WRX STI připravilo naprosto geniální reklamu, o kterou vás prostě nemůžeme připravit. Reklama vypadá spíše jako film z 80. let minulého století, o to víc nás baví.

V hlavních rolích se samozřejmě představí nové Subaru WRX STI, jeho řidič, kterého hraje profesionální skateboardista Bucky Lasek, krásná dcera šerifa v podání krásné a Kayslee Collins a… Její rodiče.

Řidič WRX STI přijede do malého amerického města, ale není vítán. Šerif mu důrazně klade na srdce, že by měl opět odjet, protože jinak mu vyhlásí válku. Nicméně reakce dotyčného je taková, že sexy dcerušku šerifa sbalí. Tu pak už jen čeká jízda jejího života, kdy se s novým WRX STI budou společně prohánět pouští, dělat donuty a vůbec si užívat života. 🙂 Jak já bych tomu rozuměla… 🙂

Kratší verze:

Dlouhá verze: