2020-skoda-superb-facelift-unik-cina-01

Škoda Superb se představila únikem fotek ještě před čtvrteční premiérou

Autor: Tisková zpráva - 20. 5. 2019


Dnes ráno Škoda lákala na modernizovaný Superb novou tiskovou zprávou a video teaserem, ale do světa opět unikly fotografie ještě před premiérou. Stává se to mnoha automobilkám, ty prémiové nevyjímaje.

Tisková zpráva ráno říkala:

„Odpočítávání běží: za tři dny proběhne světová premiéra modernizovaného modelu ŠKODA SUPERB i nové verze SUPERB SCOUT. Česká automobilka představí veřejnosti v den čtvrtfinálových zápasů letošního IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji v Bratislavě přepracovanou modelovou řadu SUPERB. ŠKODA, dlouholetý hlavní sponzor MS, poprvé využije tuto sportovní událost jako příležitost pro prezentaci vozu. Prostřednictvím video-teaseru nabízí česká automobilka už krátce před světovou premiéru první ochutnávku své přepracované modelové řady SUPERB.“

A k tomu přibylo video:

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený ŠKODA AUTO Official (@skodagram),

Modernizovaný Superb se už dříve v čínské verzi na fotkách ukázal. Vzhledem k odlišnosti tamější a evropských modelů jsme očekávali, že se „ten náš“ bude drobně lišit. Vypadá to ale – i podle fotek a videa, které ukázala česká značka – že se příliš lišit nebude. Tedy jestli vůbec…

Na těch starých, ale i na nových čínských fotografiích, které si můžete prohlédnout v galerii, je vidět přepracovaná přední část se světlomety protaženými až k masce chladiče, stejně jako podlouhlé mlhové světlomety. A toho si lze všimnout i na tmavých oficiálních fotkách.

Vzadu pak najdeme přepracovaná světla, mezi nimiž prochází chromová linka. Na víku kufru nenajdeme znak, ale nově (od modelu Scala) nápis. Ten už nicméně dostaly i další modely značky.

Oproti verzi před modernizací se nyní čínská verze auta decentně změnila i co do rozměrů. Rozvor náprav zůstal nezměněn, ale auto je o 8 mm delší a o 1 mm širší.

Fotky se objevily na čínském webu Xcar. O tom, jak moc se bude konečná sériová verze lišit, to uvidíme už ve čtvrtek.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru