Skoda-Skofin-predplaceny-servis-

ŠKODA spouští novou službu ‚Předplacený servis‘

Od Tisková zpráva | 19. 1. 2015


ŠKODA AUTO Česká republika vstupuje ve spolupráci se ŠkoFINem na trh s novinkou v oblasti servisních služeb. ŠKODA Předplacený servis zaručí zákazníkům dle úrovně služby pět let a 60 000/100 000/150 000 najetých kilometrů bezproblémové mobility bez dalších nákladů na servis/servisní prohlídky.

„ŠKODA Předplacený servis je nová služba ŠKODA AUTO, která zákazníkům kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla, nebo i náklady spojené s případnými opravami z důvodu běžného opotřebení,“ říká Karel Starý, vedoucí Poprodejních služeb ŠKODA AUTO Česká republika. „Zákazník tak má díky profesionální péči na pět let a zvolený počet kilometrů garantovánu vynikající kondici vozu bez vlivu inflace a zdražování dílů či služeb,“ vysvětluje Starý.

ŠKODA Předplacený servis je v nabídce pro všechny vozy ŠKODA ve dvou základních variantách, vždy v trvání pěti let. „Zákazník může dle svých preferencí zvolit předpokládaný nájezd 60 000, 100 000, nebo 150 000 kilometrů. Novinka vychází vstříc zákazníkům, kteří mají zájem o nadstandardní služby a se svým vozem chtějí mít co nejméně starostí. Produktem ŠKODA Předplacený servis tak reagujeme na jejich zvyšující se poptávku po tomto typu služeb,“ uvádí Petr Abrahámek, ředitel obchodu a marketingu ŠkoFIN.

Varianta Standard zahrnuje všechny servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky dle předepsaného servisního intervalu vozu včetně výměny motorového oleje, dále vzduchové, pylové a olejové filtry, palivové filtry, brzdovou kapalinu i zapalovací svíčky.

Varianta Plus zahrnuje nad rámec úrovně Standard také servisní úkony k zajištění bezproblémové provozuschopnosti vozidla po dobu trvání služby. Jedná se o výměnu dílů podléhajících opotřebení jako jsou brzdové destičky, brzdové kotouče, stěrače, ale také pravidelné čištění a doplnění klimatizace, nebo například kontrolu před STK. Zajištění provozuschopnosti kryje i nahodilé poruchy v rozsahu obdobném ŠKODA Prodloužené záruce. Obě varianty zahrnují v předepsaném rozsahu použití ŠKODA Originálních náhradních dílů a práci nutnou k jejich výměně. ŠKODA Předplacený servis obsahuje v obou variantách prodloužení záruky mobility a lze jej čerpat u kteréhokoli z 260 autorizovaných servisních partnerů ŠKODA v České republice.

ŠKODA Předplacený servis je určen jak fyzickým, tak právnickým osobám. Pro podnikatele či provozovatele flotil, kteří financují nákup vozu hotově nebo úvěrem představuje ŠKODA Předplacený servis zajímavou alternativu k operativnímu leasingu. Službu lze zakoupit u autorizovaných partnerů ŠKODA v České republice k nákupu nového vozu, bez ohledu na způsob financování. Služba je vázána na VIN vozidla, je tedy převoditelná na dalšího majitele.

Přečtěte si také:  Některé Škodovky a Volkswageny dostanou outsourcovanou navigaci

Ceny začínají na částce 12 490 Kč (vč. DPH) pro model ŠKODA Fabia s využitím varianty Standard a nájezdem 60 000 km. Například u vozu Octavia 2.0 TDI (110 kW) ušetří zákazník na servisních nákladech při využití produktu ŠKODA Předplacený servis Plus na 150 000 km až 20,2% v porovnání s běžnými náklady.

Skoda-Skofin-predplaceny-servis-