Skoda_Pay-to-Park

Škoda spouští novou službu Pay to Park. Umožní pohodlné hrazení parkovného v Evropě

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Škoda - 13. 11. 2022


Nová služba Škoda Connect Pay to Park usnadňuje s okamžitou platností parkování v řadě evropských zemích: Zákazníci Škoda si mohou nechat prostřednictvím aplikace MyŠkoda nebo přes systém infotainmentu zobrazit možnosti parkování, prohlédnout ceny a pohodlně zaplatit. Po pilotní fázi ve Švýcarsku je služba nyní dostupná také v Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Německu a Norsku. Škoda tuto službu dále rozšiřuje, osm dalších zemí bude brzy následovat.

„Pomocí nové služby Škoda Connect Pay to Park naleznou nyní naši zákazníci volná parkovací místa v Evropě ještě rychleji a zaplatí pohodlně online prostřednictvím naší aplikace MyŠkoda nebo přes systém infotainmentu,“ řekl Martin Jahn, člen představenstva Škoda Auto za Prodej a Marketing.

Přečtěte si také:  Popelářská auta dostanou kamery pro monitorování špatně parkujících aut nebo záchranářských uliček

Další plány expanze

Po úspěšné pilotní fázi zavede Škoda Auto službu Pay to Park nejprve ve Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Německu a Norsku. Brzy bude následovat dalších osm zemí – Francie, Maďarsko, Island, Itálie, Nizozemí, Slovinsko, Španělsko a Švédsko. V roce 2023 pak zavede značka Škoda tuto službu na dalších evropských trzích.

Skoda_Pay-to-Park-infotainment

Aplikace k dispozici v infotainmentu a v mobilním telefonu

Zákazníci mohou službu využít prostřednictvím aplikace MyŠkoda na chytrém telefonu nebo prostřednictvím aktuálních systémů infotainmentu Amundsen a Columbus. Aplikace je již dostupná v modelových řadách Fabia, Kamiq, Scala, Octavia, Karoq, Superb a Kodiaq.

Přečtěte si také:  Systém zvládá mobilní mapování v rychlosti až 90 km/h. Díky strojovému vidění má i další výhody

Snadná registrace

Předpokladem pro použití služby Pay to Park je aktivní účet Škoda Connect a aktivovaný vzdálený přístup k vozu. Jakmile jsou v aplikaci MyŠkoda uloženy platební údaje a služba je aktivovaná, lze ji okamžitě využít také v systému infotainmentu a řidič vozu Škoda vidí, na kterých parkovištích může zaplatit online. Po příjezdu na parkoviště lze zvolit dobu parkování a v případě potřeby ji pomocí aplikace prodloužit. Úhrada proběhne po ukončení parkování.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek