Na autosalonu v Paříži oslavily svou premiéru dvě nové speciální verze Škoda Karoq – na terén připravený SCOUT a dynamický SPORTLINE. I přes společný základ je snadno odlišíte podle charakteristických designových detailů. Prohlédněte si je ve vzájemném srovnání.

Detaily SUV KAROQ SCOUT jsou laděné do stříbrné barvy, zatímco u verze KAROQ SPORTLINE do černé. SCOUT tak má stříbrný ochranný prvek v předním nárazníku a masku chladiče chromovanou, přední nárazník SPORTLINE naopak integruje černý spoiler, maska chladiče je v černém lesklém provedení. Rozdíl spatříte i na krytech vnějších zpětných zrcátek – SCOUT je má stříbrné, SPORTLINE černé.

Stejné téma se opakuje i v zadní části obou nových SUV ŠKODA – zadní nárazník verze SCOUT obsahuje stříbrný ochranný plast, SPORTLINE zase má černý difuzor a chromovanou lištu. Zezadu je také více patrné, že SPORTLINE má oba nárazníky provedené v barvě karoserie, kdežto u verze SCOUT jsou černé.

Zboku si jistě všimnete rozdílů v řešení prahů – ŠKODA KAROQ SCOUT má černé prahy se stříbrným ochranným plastem, ŠKODA KAROQ SPORTLINE je má v barvě karoserie s černým ochranným prvkem. Verze SCOUT se také odlišuje stříbrnými podélnými střešními nosiči a chromovanými lištami kolem oken, SPORTLINE zůstává u barvy černé. A pokud si přeci jen nebudete jistí, přední blatníky obou aut zdobí plaketa s jejich jménem, podle které je spolehlivě rozlišíte.

V minulosti už česká značka takto radila například jak rozeznat model Octavia od Rapidu.