Jak už to tak u škodovky bývá, chystanou novinku nám marketingové a PR oddělení poodhaluje hezky postupně. Tedy, buďme upřímní, takový postup nevolí jen Škoda Auto. Poslední dobou je to v módě u většiny značek. Jen si vzpomeňte na seriál na pokračování, který s modelem Urus předvádělo Lamborghini.

Škoda Auto má zřejmě jen několik málo dnů k plnému odhalení nového Kodiaqu RS, který byl nedávno přistižen při ostrém testování na okruhu Nürburgring. A i z něj pochází teaser na video, který uveřejnila sama mladoboleslavská značka.

V něm nám naplno ukazuje tvary auta a také část prý rekordní jízdy. Právě tak o ní mluví sama automobilka a k tomu, aby se na ‘Ringu s časem zapsala mezi nejrychlejší SUV, přizvala Sabine Schmitz. Dámu, která by snad tento okruh zajela rychleji než my i poslepu. Tato na pohled křehká blondýnka svůj um dokázala i v rámci jednoho dílu Top Gear.

Škoda také potvrdila, že nové ostré SUV bude oficiálně odhaleno na autosalonu v Paříži. Spousta automobilek se účasti na tomto světové autosalonu vzdala a ty, které zůstaly, budou prý z velké části zastupovat místní dealeři. Tak uvidíme, co vše škodovka do premiéry ještě odhalí.