Škoda neuhlídala podobu nové Octavie RS. Je překvapivě decentní

Autor: Anina Russová -   26. 2. 2020


Už příští týden Škoda oficiálně odhalí podobu, technická data a ceny nového modelu Octavia RS. Jak to tak ale vypadá, jediné, čím ještě může překvapit, je ceník rychlé Octavie. Všechno ostatní už totiž bylo odhaleno, ale samozřejmě, že bez přispění samotné automobilky. Před několika málo dny se na internet dostaly další fotografie zachycující nezamaskovanou Octavii RS při testech ve Španělsku, které zveřejnil web Carthrottle.

A zachycují ji hodně detailně. Musíme říct, že design se podle našeho názoru povedl. Nezapře geny nové generace Octavie, ale tím, jak povyrostla, tak trochu připomíná větší Superb. A rozhodně je to dobře! Nutno ale říct, že verze RS se od standardní Octavie opravdu nebude příliš lišit. Dokonce ani nedostala zadní křídlo, jen takový decentní spoiler.

Zajímavé bude také sledovat, jak se škodovka poprala s úpravou interiéru, jistě se ale, stejně jako u předchozích generací, dočkáme Alcantary, broušeného hliníku nebo imitace karbonu.

Co se bude nacházet pod kapotou, už víme. Půjde o diesel, hybrid i benzin, vybere si tedy asi úplně každý. Kompletní přehled motorů si můžete připomenout zde.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *