Skoda_Fabia_Rally2_Evo-LEGO_Ideas- (1)

Stavebnice LEGO provází generace dětí, ale i dospělých. Vznikají stále nové a nové sety, přičemž to mohou být i vaše nápady. Jednou takovou stavbou, která by mohla nově vzniknout, je závodní Škoda Fabia Rally2 Evo.

Svůj projekt totiž na stránkách LEGO Ideas prezentuje i Slovinec jménem Borut Veren. Ten vytvořil z kostiček této stavebnice závodní Škodu Fabia Rally2 evo. Jakkoliv jde o malou stavbu a tvary Fabie byste v ní vlastně hledali docela marně, na první pohled ji připomíná design s nápisy, barvami a stylem polepu.

Přečtěte si také:  Rallye Dakar 2022: Macík dojel v poslední etapě na 2. místě. V celkovém pořadí skončil na 7. místě

Ačkoliv už je stavebnice na stránkách LEGO Ideas a lidé pro ni mohou hlasovat, zdaleka nemá vyhráno. Teď je tu další, přesně nalajnovaný postup. První krok, kterým bylo získání 100 podporovatelů do dvou měsíců, byl splněn. Následuje 1000 podporovatelů do jednoho roku. Pokud se to povede, musí nasbírat další tisícovku jen do půl roku a pokud se i to povede, pak zbývá dalších 5000 do dalšího půl roku. Pokud se to povede, projekt ještě musí schválit odborníci přímo ze společnosti LEGO. Teprve pokud se tak stane, bude stavebnice zařazena do výroby.

Pokud jde o model, o kterém se hlasuje, ten může vytvořit každý. Potřeba je k tomu jen program Bricklink Studio 2.0, v němž je možné model kompletně sestavit.

4 komentáře

Přidat komentář