ŠKODA Bez starostí: ŠKODA rozšiřuje nabídku operativního leasingu

Autor: Tisková zpráva - 1. 2. 2016


ŠKODA rozšiřuje nabídku operativního leasingového programu pro privátní zákazníky. Automobilka nabídne další modely a nové dodatečné služby. Program ŠKODA Bez starostí nabízí soukromým zákazníkům atraktivní výhody jako pevné měsíční splátky bez akontace, pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění, případně také všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozu.

„Velice nás těší, že program ŠKODA Bez starostí zaznamenal opět úspěšný rok,“ říká Miroslav Bláha, vedoucí prodeje ŠKODA AUTO Česká republika. „Prostřednictvím nových nabídek bychom chtěli výhody tohoto atraktivního programu přiblížit dalším novým zákazníkům,“ dodává Miroslav Bláha.

Nejpopulárnějším modelem v rámci nabídky programu je ŠKODA Rapid, následovaná kompaktním SUV Yeti a modelem ŠKODA Octavia. „Průběžně vyhodnocujeme zpětnou vazbu od zákazníků i poptávku po konkrétních vozech a přizpůsobujeme nabídku programu ŠKODA Bez starostí,“ říká Petr Abrahámek, ředitel retailového prodeje a korporátního financování za ŠKODA Financial Services. Nově je tak zákazníkům k dispozici i bestseller domácího trhu vozů s pohonem alternativními palivy, ekologický model Octavia G-TEC na stlačený zemní plyn.

Pro modely Fabia, Fabia Combi, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia a Octavia Combi, Yeti, Superb i Superb Combi nabízí ŠKODA novou dostupnější variantu operativního leasingu s delším trváním a vyšším kilometrovým limitem. Soukromým zákazníkům je nyní mimo stávající nabídky operativního leasingu (2 roky a 40 000 km) k dispozici výhodné řešení individuální mobility na 36 měsíců a 50 000 km.

Novinkou v nabídce pro všechny vozy je paket Mobilita PLUS s prodlouženou zárukou a rozšířeným portfoliem asistenčních služeb Záruka mobility PLUS, které uživatelům vozů programu ŠKODA Bez starostí garantuje zdarma asistenci například při natankování špatného paliva, defektu a v mnoha dalších nepříjemných situacích. Součástí asistence je také bezplatné zajištění náhradního vozu nebo ubytování v případě nutnosti.

ŠKODA Bez starostí je k dispozici pro každý model i variantu trvání ve dvou tarifech: jako paket ‚Start’ a jako paket ‚Komplet’. Již s tarifem ‚Start’ zahrnuje nabídka povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem, havarijní pojištění se spoluúčastí ve výši volitelně 1 % nebo 5 % a připojištěním obvodových skel. V případě nehody má zákazník navíc nárok na náhradní vůz a může využít i možnosti pojištění právní ochrany. Komplexní tarif ‚Komplet’ zahrnuje všechny předepsané servisní úkony a údržbu po celou dobu trvání nájmu vozu, včetně sady zimních pneumatik, kompletních služeb pneuservisu a dále například výměny stírátek stěračů, náplně do ostřikovačů a výměny žárovek.

SKODA-Superb-GreenLine

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru