Škoda 120 GLS z roku 1986 je na prodej v Kanadě

Autor: Pavel Srp - 13. 3. 2016


Klasické staré škodovky nejezdily jen v Československu a ve východní Evropě, sem tam se ukázaly i západněji. Pár let bylo dokonce oficiální dealerství také za oceánem. A tam se sem tam nějaká stará škodovka objeví na prodej, aktuálně se prodává jedna v Kanadě.

Jde o jednu z nejlepších verzí Škoda 120 GLS z roku 1986 v zelené barvě. Podle fotografií je v nevídaně zachovalém stavu. Aby také ne, když počítadlo kilometrů ukazuje pouze 37 011 kilometrů. Podle popisu u aukce je ale skutečný nájezd neznámý. Prodejce také tvrdí, že auto dostávalo veškerý servis, nedávno vyčištěný je prý karburátor a zcela nové jsou kompletní brzdy. K vozu je také velký nášup náhradních dílů.

Přečtěte si také:  Evropské politiky bude při českém předsednictví v Radě EU vozit 55 elektrických škodovek. Řidiči dostali školení o specifikách jízdy s elektromobily

Pokud umíte anglicky, rozhodně si přečtěte celý popis. Je příjemné číst jak se prodejce rozplývá nad netradičně otevíranou kapotou nebo hrdě popisuje silnější a výkonnější motor verze GLS.

Auto se prodává v aukci bez vyhrazené ceny. Aktuálně byste nabídky spočítali na prstech jedné ruky, ale cena už je i tak nad dvěma tisíci amerických dolarů. Do konce aukce zbývá něco přes tři dny.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek