Škoda 120 GLS z roku 1986 je na prodej v Kanadě

Autor: Pavel Srp - 13. 3. 2016


Klasické staré škodovky nejezdily jen v Československu a ve východní Evropě, sem tam se ukázaly i západněji. Pár let bylo dokonce oficiální dealerství také za oceánem. A tam se sem tam nějaká stará škodovka objeví na prodej, aktuálně se prodává jedna v Kanadě.

Jde o jednu z nejlepších verzí Škoda 120 GLS z roku 1986 v zelené barvě. Podle fotografií je v nevídaně zachovalém stavu. Aby také ne, když počítadlo kilometrů ukazuje pouze 37 011 kilometrů. Podle popisu u aukce je ale skutečný nájezd neznámý. Prodejce také tvrdí, že auto dostávalo veškerý servis, nedávno vyčištěný je prý karburátor a zcela nové jsou kompletní brzdy. K vozu je také velký nášup náhradních dílů.

Přečtěte si také:  Citroën BX slaví 40. výročí. Představen byl 23. září 1982 přímo pod Eiffelovou věží

Pokud umíte anglicky, rozhodně si přečtěte celý popis. Je příjemné číst jak se prodejce rozplývá nad netradičně otevíranou kapotou nebo hrdě popisuje silnější a výkonnější motor verze GLS.

Auto se prodává v aukci bez vyhrazené ceny. Aktuálně byste nabídky spočítali na prstech jedné ruky, ale cena už je i tak nad dvěma tisíci amerických dolarů. Do konce aukce zbývá něco přes tři dny.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek