Šílenství kolem Rychle a zběsile nabírá na obrátkách. Americká firma nabízí limitovanou edici luxusních hodinek ve stylu filmu

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Jacob & Co. - 19. 6. 2021


S tím, jak po celém světě postupně otevírají kina, nabralo zběsilé šílenství kolem Rychle a zběsile na obrátkách. Nejnovější deváté pokračováni filmové série, které má být dle slov Vina Diesela prvním krokem ke konci této ságy, do kin vtrhne příští týden a pokud vše půjde dobře, uvidí jej konečně i fanoušci v Česku. I ti si pak mohou pořídit velmi speciální edici hodinek amerického luxusního výrobce hodinek Jacob & Co. Musí si ovšem pospíšit a připravit hodně peněz.

Hodinky s názvem Fast & Furious Twin Turbo mají oslavovat dvacet let (!) celé ságy. Je to skoro neuvěřitelné, ale první díl byl opravdu uveden v roce 2001. V souvislosti s nadcházejícím devátým pokračováním vzniknou jen v počtu devíti kusů. To, co na hodinkách zaujme na první pohled, jsou dvě auta a slečna s vlajkou. Mělo by nejspíš jít o Dodge Challenger a Toyotu Supra, tedy asi nejznámější auta právě z prvního dílu Rychle a zběsile.

Hodinky jsou vyrobeny z titanu, který je kombinován mimo jiné i s karbonem. Oba materiály jsou známé pro svou pevnost a zároveň nízkou hmotnost, takže ačkoliv působí opravdu masivně, neměly by být nijak extrémně těžké. Mají přiznaný takřka celý mechanizmus, který by měl připomínat chod motoru auta. Fakticky by měl každý kousek hodinek nějak připomínat auto či jeho části. Osobně přiznávám, že to v tom ale nevidím. :)

A teď to nejdůležitější. Jacob & Co. si za tuto limitovanou edici hodinek řekne 580 000 dolarů. To je v přepočtu 12,1 milionu korun.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru