Protože víme, že začátky týdne bývají občas náročné, zkusíme vám je trochu zpříjemnit. A jak jinak to udělat, než vám představit krásnou a mladou slečnu a exkluzivní Ferrari 458 Spider a Lamborghini Aventador. Ale nemyslete si, že jde jen o nějaké to pózování u auta, tahle kočička má Ferrari opravdu v ruce. I díky tomu se ji podařilo nastartovat poměrně zajímavou kariéru modelky.

Ale pojďme na to pěkně popořádku. Dotyčná se jmenuje Julia Adasheva, pochází z Ruska, narodila se 25. dubna 1991 a velikost jejího… Oblečení je 36. 🙂 Jde o velice hezky stavěné děvče, které navíc miluje rychlá auta, u kterých jí to opravdu sluší. Ale kromě toho, že je schopná vypadat skvěle u nich, vypadá dobře i v nich, tedy za jejich volantem.

Tahle slečna ale není jen bezduchým „ramínkem na šaty“. Vystudovala vysokou školu se zaměřením na ekonomii, miluje go-go tanec a hrubě nesouhlasí s tím, kam se poslední dobou Rusko ubírá!

Připomeňme si ještě základní fakta o Ferrari 458 Spider. 4.5 litrový motor V8 nabízí výkon 570 koní, sprint z 0 na 100 km/h zvládne za pouhé 3.4 sekundy a maximální rychlost je elektronicky omezena na 320 km/h. Naproti tomu Lamborghini Aventador má pod kapotou velký vidlicový atmosférický dvanáctiválec o objemu 6,5 litru, jehož výkon je 510 kW/700 koní a točivý moment 690 Nm!