Sestřih nejbizarnějších nehod řidičů Škodovek

Autor: Anina Russová - 26. 5. 2018


Mezi motoristy se nejčastěji mluví o tom, že největšími piráty na silnicích jsou řidiči BMW nebo Audi. My v redakci s tímto tvrzením ale rozhodně nemůžeme souhlasit! Pokud narazíte na troubu za volantem, je úplně jedno, v jakém autě jede. Pokaždé vás takový řidič dokáže vytočit do vrtule a pořádně potrápit nervy.

Často nás spíše nepříjemně překvapí mladý nevyježděný šofér v upraveném Golfu nebo naopak starý pán v takřka stejně starém autě, které nejspíše kupoval ještě jako nové.

Poslední dobou ale narážíme na různá videa, která se zaměřují na řidiče vozidel naší „domácí“ značky Škoda. Jedno, které zachycovalo celou plejádu ne moc schopných „Škoda šoférů“ už jsme vám před nedávnem ukazovali. A teď jsme narazili na další. Nutno ale říct, že většina záběrů pochází z Ruska a okolních států, což je nutné brát v potaz. Tam jsou řidiči dost šílení ať už jedou v čemkoliv.

Podle videa to ale vypadá, že i když si myslíme, že nás už na silnici asi nic nepřekvapí, máme stále velké rezervy v tom, co vše se dá zažít. Nepochopitelné reakce, žádné reakce, zmatené odbočování tam, kde to nikam nevede nebo fyzické napadání. To vše přiložené video ukáže.

Berte ho, ale prosím jen jako víkendovou oddechovku, u které se budete trochu divit a hodně bavit.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek