Sedmiletý kluk za volantem. Není to už příliš? – video

Od Anina Russová | 29. 6. 2017 0

Tak schválně, kdo vás učil řídit? Děda nebo snad táta? A tipujeme, že to byla nějaká dnes stará škodovka, kterou jste se pokoušeli řídit na nějaké polňačce nebo na dvorku. Přiznáváme, že u mě to bylo právě tak. Šlo o nevyužívanou lesní cestu a byla to jedna z vůbec prvních novodobých Felicií. Felicia ani lesní cesta dnes už neexistují, ale vzpomínky na to jsou stále živé. :)

I když jsme tehdy hodně prosili o to, aby nás naučili řídit, nikoho by asi nenapadlo, aby nás pustil na běžnou silnici. A to, i když býval mnohem menší provoz. Přesto se dnes najdou tací, kteří své opravdu malé dítko posadí za volant, nechají ho řídit na frekventované silnici a ještě si to natáčejí. A ne, nemluvíme o nezodpovědném otci, ale o matce sedmiletého kluka.

Nutno přiznat, že malý řidič auto vcelku zvládá, ale nechceme si ani představit, co by dělal v případě problému. Bohužel se obáváme, že vůbec nic. Chápeme potřeby malého řidiče, chápeme, že to mamince připadá vtipné, přesto nám uniká, proč ho nenechá popojíždět leda tak na tom dvorku. Takto hazardovat s životem dítěte, svým, a nakonec i ostatních je prostě přes čáru. Však dotyčnou také floridská policie uvěznila