Sebastian Vettel prodává svůj Nissan GT-R Black Edition. Nemá skoro nic najeto a je jako nový

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Mechatronik - 10. 1. 2023


Jako jeden z nejlepších pilotů F1 si Vettel mohl vždy koupit asi jakékoliv auto by chtěl. Ostatně, i samotné značky je to jistá forma prestiže, když někdo, jako on jezdí s jejich autem. Možná se tak cítili i u Nissanu, když si Vettel pořídil GT-R Black Edition, který měl na sebe registrovaný od roku 2012. Má to ale malý háček, byť pro kupujícího pozitivní. Vettel s autem prakticky nejezdil.

Není ale možné mu to mít za zlé, vždyť profesní dráha profesionálního pilota F1 je hodně nabitá. A tak se vlastně není čemu divit, že GT-R má najeto jen 150 kilometrů. A to znamená, že vůz je vlastně ve stejném stavu, jako v době, kdy sjel z výrobní linky! Jak už bylo řečeno, pro kupujícího svým způsobem dobrá zpráva, která má ale u sebe špatnou stránku. Vynikající stav totiž vyšroubuje už tak vysokou cenu.

GT-R Black Edition do vínku kromě leskle černého laku dostal také 20palcová kola Rays, která byla určena výhradně pro tuto edici. K tomu jsou třmeny lakovány výraznou oranžovou barvou a interiéru vévodí sedadla Recaro čalouněna červenou a černou kůží.

Prodej probíhá prostřednictvím německého prodejce Mechatronik, který cenu stanovil na 250 000 eur, tedy bezmála šest milionů korun. To je sice poněkud více, ale je potřeba vzít v potaz skvělý stav a známého majitele.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru