SEAT v Anglii nabídne speciální malý kávovar do auta

Autor: Anina Russová - 30. 3. 2019


Velká Británie je v poslední době skloňována hlavně ve spojitosti s brexitem, ale má i další zajímavost. O tu se postaralo tamní zastoupení značky SEAT, které se rozhodlo nabídnout svým zákazníkům malý auto kávovar, který je kompatibilní se všemi modely značky. A jakkoliv to zní jako dobrý žert, fakt je, že dva z pěti britských řidičů přiznávají, že za jízdy pravidelně pijí kávu. A těm se tato novinka jistě bude líbit.

Chcete si koupit kávovar ve tvaru motoru V12 nebo jako boxer od Porsche? Není problém

Kávovar vyjde na 185 liber, tedy v přepočtu 5550 Kč a u prodejců, pokud tedy dorazíte do Anglie, bude k dostání pod názvem Handpresso. Navržen je tak, aby se bez problému vešel do standardního SEAT držáku na nápoje. Přístroj je napájen z 12V zásuvky a SEAT k němu nabízí i dvojici kelímků z recyklovaného plastu. Kávu vám i během třeba čekání v koloně připraví za pouhé tři minuty, přičemž půjde o klasické espresso o objemu 50 ml.

SEAT tvrdí, že takový přístroj každému milovníku kávy ročně ušetří asi 1800 liber, tedy asi 54 000 Kč za každodenní návštěvy kavárny a objednání si ranní kávy s sebou na cestu. Náklady na používání tohoto kávovaru prý ročně vyjdou na 405 liber, tedy 12 150 Kč. A to nemluvíme o čase, jaký majitel kávovaru ušetří, když nebude muset vystupovat z auta a pro tu kávu si chodit.

Mimochodem v nabídce je kávovar ale i v České republice. Nabízí se v rámci originálního příslušenství.

SEAT Tarraco už je možné objednat. Ceny začínají na 762 900 Kč

Taková blbost, chce se říct. Kdo ale bez kávy neumí přežít den, mohl by takovou hračku ocenit. 😊

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru