Chcete si koupit kávovar ve tvaru motoru V12 nebo jako boxer od Porsche? Není problém

Autor: Pavel Srp - 7. 11. 2018


Máte rádi auta a pijete rádi kávu? A co tak oboje spojit dohromady? Pořídit si domů totiž můžete kávovar, který může vypadat jako motor z klasického supersportu. Nabízí je jihoafrická společnost Superveloce.

Pokud byste si otevřeli webové stránky společnosti a podívali se na její nabídku, můžete si všimnout hned několika kávovarů, které vypadají jako by byly vyrobeny z motorů aut. Na webových stránkách můžete vybírat z vidlicových osmiválců, desetiválců a dvanáctiválců. O této společnosti už jsme jednou psali, ale teď se chystá nová, limitovaná edice kávovarů, jenž by měly vypadat jako šestiválcový boxer Porsche.

Společnost Super Veloce na svém facebooku ukázala sérii fotografií, ale příliš mnoho informací nezveřejnila a na náš e-mail neodpověděla. Australský magazín Motor1 ale informace o novém Porsche-kávovaru má.

Základem vzhledu nového kávovaru má být motor posledního vzduchem chlazeného Porsche 911 (993), a to rovnou z té nejvýkonnější verze GT2. Kávovar bohužel nemá mlýnek na kávu, ale kávu vyrábí z kapslí (jako všechny ostatní kávovary v nabídce Super Veloce), což ho trochu degraduje, ale stačí se na něj podívat a vše je rázem zapomenuto.

Pokud byste tento kávovar chtěli vlastnit, není problém. Ač je společnost z Jihoafrické republiky, posílají do celého světa. Ale pospěšte si, tento Porsche-kávovar totiž vznikne v omezené sérii 993 kusů.

Mimochodem tady a takto kávovary vznikají…

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru