Máte rádi auta a pijete rádi kávu? A co tak oboje spojit dohromady? Pořídit si domů totiž můžete kávovar, který může vypadat jako motor z klasického supersportu. Nabízí je jihoafrická společnost Superveloce.

Pokud byste si otevřeli webové stránky společnosti a podívali se na její nabídku, můžete si všimnout hned několika kávovarů, které vypadají jako by byly vyrobeny z motorů aut. Na webových stránkách můžete vybírat z vidlicových osmiválců, desetiválců a dvanáctiválců. O této společnosti už jsme jednou psali, ale teď se chystá nová, limitovaná edice kávovarů, jenž by měly vypadat jako šestiválcový boxer Porsche.

Some new inspiration coming soon . www.superveloce.co #espressoveloce #flatsix #coffeemachines

Zveřejnil(a) Super Veloce dne Středa 16. květen 2018

Společnost Super Veloce na svém facebooku ukázala sérii fotografií, ale příliš mnoho informací nezveřejnila a na náš e-mail neodpověděla. Australský magazín Motor1 ale informace o novém Porsche-kávovaru má.

Základem vzhledu nového kávovaru má být motor posledního vzduchem chlazeného Porsche 911 (993), a to rovnou z té nejvýkonnější verze GT2. Kávovar bohužel nemá mlýnek na kávu, ale kávu vyrábí z kapslí (jako všechny ostatní kávovary v nabídce Super Veloce), což ho trochu degraduje, ale stačí se na něj podívat a vše je rázem zapomenuto.

Pokud byste tento kávovar chtěli vlastnit, není problém. Ač je společnost z Jihoafrické republiky, posílají do celého světa. Ale pospěšte si, tento Porsche-kávovar totiž vznikne v omezené sérii 993 kusů.

Mimochodem tady a takto kávovary vznikají…

Hand – built in the atelier for clients who love engineering excellence . #espressoveloce #superveloce www.superveloce.co

Zveřejnil(a) Super Veloce dne Pondělí 7. květen 2018