SEAT se zúčastní kongresu MWC 2018 (Mobile World Congress) s pozoruhodným portfoliem novinek v oblasti konektivity. Španělská značka představí při své čtvrté účasti na kongresu v řadě svá nejnovější řešení a plody vývoje v oblasti Snadné mobility, což je její strategie pro vývoj budoucí mobility. SEAT připravuje pro kongres prezentace zcela individuálně nastavitelného zařízení SEAT Simulator, prvních iniciativ v rámci spolupráce společností SEAT a Telefónica, studie SEAT Leon Cristobal a integrací se službou Alexa a ostatními zábavními systémy. Kromě toho se na kongresu uskuteční rychlá setkání mezi nejvyššími vedoucími pracovníky značky SEAT a představiteli vedoucích technologických společností.

„SEAT i nadále upevňuje vztahy s Barcelonou, která posiluje své postavení světové metropole nových mobilních technologií. Mobile World Congress je bezesporu nejdůležitější technologickou akcí na světě a SEAT bude i na jejím dalším ročníku představovat inovace, od nichž se očekává, že vytvoří trendy v průmyslu a budou definovat budoucí mobilitu,“ řekl Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT, který přikládá této akci velký význam pro další rozvoj podnikání. „Tohoto kongresu se účastní lídři technologických firem a ve společnosti SEAT chceme vytvářet synergie se společnostmi, které podporují naše vedoucí postavení v oblasti digitalizace vozidel.“

V různých zónách, vyhrazených v místě konání kongresu pro značku SEAT, budou prezentovány nové plody vývoje společnosti SEAT v oblastech současné a budoucí konektivity. Součástí hlavní expozice bude pozoruhodný simulátor, poskytující 360° vizi budoucnosti digitalizace, kterou značka vyvíjí. Uživatelé si prostřednictvím profilu SEAT ID mohou nakonfigurovat svou identitu. Na základě toho se simulátor přizpůsobí jejich profilu a potřebám. Se svým profilem budou mít také přístup k digitálním obsahům značky SEAT a mohou si naplánovat nejlepší individualizované varianty jízd ve městě. Návštěvníci budou mít za volantem simulátoru příležitost zažít, jak bude řízení vypadat v budoucnosti. Zážitky budou zcela individualizovatelné a interaktivní, včetně nejnovějších plodů vývoje v oblastech konektivity a řízení, na nichž značka SEAT v současnosti pracuje.