SEAT Leon dostane digitální kapličku přístrojů, do konfigurátoru unikla fotka

Autor: Pavel Srp - 13. 9. 2017


SEAT je poslední značkou koncernu, jejíž modely zatím nemají digitální přístrojový štít. To by se ale mělo brzy změnit. Ve španělském konfigurátoru se objevila fotka Leonu, který právě digitální přístrojovou desku má.

Jestli je to schválně a nebo omylem, nevíme, ale stačí si přímo na španělských stránkách otevřít konfigurátor k novému Leonu Cupra, proklikat se až do záložky „Accesorios“ a tam si vybrat položku „Cuadro de instrumentos en alumino“. Po jejím rozkliknutí se objeví obrázek, kde je právě digitální kaplička přístrojů dobře vidět. Podle fotky připomíná tu, kterou používá Audi (Audi Virtual Cockpit).

SEAT digitální přístrojovou desku sliboval v tiskové zprávě před autosalonem ve Frankfurtu. A právě tady – vlastně bez zbytečného humbuku – digitální přístrojový štít ukazuje. A dokonce v několika modelech: Arona, Leon ST CUPRA, Ibiza a Ateca. Nový digitální panel sdružených přístrojů bude zaveden začátkem roku 2018 do výbavy modelů Leon a Ateca a později také do modelů Ibiza a Arona, které by se ho měly dočkat na přelomu května a června. Digitální přístroje mají modernější design, který nabízí nejen možnost individualizace, ale také lepší funkčnost.

Od konce letošního roku bude pro modely Ateca a Leon také nabízen audiosystém Beatsaudio. Tato značka změnila svou energií, emocemi a nadšením způsob, jímž lidé poslouchají hudbu. Revoluční audiosystém je již nabízen pro modely Ibiza a Arona.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek