SEAT láká prvním obrázkem na modernizované modely Ibiza a Arona

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: SEAT - 7. 4. 2021


SEAT vlévá svým městským vozům s mladistvým duchem novou krev do žil. Mimořádně oblíbené modely SEAT Ibiza a Arona se zanedlouho představí s evolučním exteriérem a revolučními změnami v interiéru.

SEAT Ibiza je ikonickým modelem, který zásadním způsobem přispívá k úspěchům španělské značky. Malý hatchback se po své premiéře v roce 1984 etabloval jako nejúspěšnější vozidlo, které kdy sjíždělo z montážních linek závodů SEAT. A modernizovaná verze si tuto vítěznou mentalitu samozřejmě zachová.

Spolu s modelem Ibiza bude představeno rovněž vylepšené městské SUV SEAT Arona, které nabídne ještě robustnější vnější design a vytříbenější charakter terénního vozu. Řidiči modelu Arona se tak budou i v džungli městských ulic cítit ještě bezpečněji, a to díky jistotě, že si jejich vůz snadno poradí se vším, co jim život postaví do cesty.

„SEAT Ibiza s téměř 6 miliony prodanými vozy pěti generací je základním kamenem úspěchů naší značky, ale také SEAT Arona je silným pilířem naší produktové řady – ostatně loni byl druhým nejprodávanějším modelem značky SEAT,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva značek SEAT a CUPRA. „Facelift obou modelů zahrnuje kromě svěžího designu také technická vylepšení a rozšířenou výbavu, což umocňuje jejich neuvěřitelnou atraktivitu založenou na komplexních vlastnostech.“

Svět je stále více digitalizovaný a síťově propojený a modely SEAT Ibiza a Arona na tento trend pohotově reagují. Vylepšený designový styl zachovává jejich mladistvého ducha, zatímco široké využití ještě vyspělejších technologií zvyšuje úroveň intuitivnosti, funkčnosti a vnímané kvality interiéru.

Digitální světová premiéra nových modelů SEAT Ibiza a SEAT Arona se uskuteční
15. dubna 2021 v 10:00 hodin.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru