SEAT Ibiza SC Trophy: stvořena pro závodní okruh

Autor: Pavel Srp - 8. 5. 2013


Kromě premiéry závodního vozu SEAT Leon Cup Racer se mohou fanoušci těšit na dalších pět sportovních vozů v expozici značky SEAT u jezera Wörthersee. Také Ibiza SC Trophy má licenci pro účast v závodech po celém světě, zejména ve vlastních seriálech pohárových závodů pořádaných ve Španělsku a Itálii. Pro sezónu 2013 má Ibiza SC Trophy přeplňovaný motor 1,4 litru s nejvyšším výkonem 147 kW/200 koní, sedmistupňovou převodovku DSG ovládanou na volantu a mechanickou uzávěrku diferenciálu, která zajišťuje vynikající trakci. Zájemci se závodní licencí si mohou pořídit vůz Ibiza SC Trophy od oddělení SEAT Sport za cenu začínající již od 31 500 eur (bez DPH).

Ibiza – kompaktní atlet

Sportovní vlastnosti v kompaktním balení nabízejí další dva modely Ibiza. Prvním je Ibiza SC Cupra s výkonem 132 kW/180 koní a převodovkou DSG v bílém odstínu Nevada. Její 17″ kola mají leskle černou povrchovou úpravu, stejně jako mřížky v otvorech na přídi a zádi. Druhá Ibiza SC FR okamžitě zaujme svým červeným lakem Emocion a paketem k 10letému výročí modelů FR, který zahrnuje například 17″ kola v dvoubarevném provedení (černá/stříbrná), jakož i střešní spoiler, boční prahy a kryty vnějších zpětných zrcátek lakované v odstínu titanu. Tato Ibiza SC FR Ten má o trochu nižší světlou výšku a je vybavena brzdovou soustavou z modelu Ibiza Cupra.

Leon – styl a individualita

Další možnosti individualizace úspěšné novinky značky SEAT ukazují dvě verze modelu SEAT Leon. Vystavený Leon FR 1.8 TSI s výkonem 132 kW/180 koní v červeném odstínu Emocion má ještě dynamičtější vzhled díky sadě aerodynamických prvků na přídi a zádi. Skrz 19″ kola je nerušený pohled na zářivě červené brzdové třmeny. Jasně červené jsou rovněž ozdobné prvky na přístrojové desce a volantu, zatímco sedadla a výplně dveří jsou čalouněny kombinací červené a černé kůže. Nabídku završuje nový Leon SC ve výbavové linii FR, pod jehož kapotou je uloženo vrcholné TDI s výkonem 135 kW/184 koní. Devatenáctipalcová kola a červené brzdové třmeny dokonale kontrastují s blyštivým lakem karoserie v bílém odstínu Nevada. Interiér dostal dvoubarevné kožené čalounění v odstínech černá a šedá.

Party pro VIP na lodi SEAT

Loď SEAT je již tradiční součástí Setkání GTI u jezera Wörthersee. I v letošním roce bude party pro VIP, pořádaná na lodi pro členy klubu SEAT Club, jednou z nejatraktivnějších akcí doprovodného programu. Po celou dobu trvání Setkání GTI budou DJs na stánku SEAT a na lodi SEAT podávat k osvěžujícím drinkům skvělou hudbu – a celý zážitek vizuálně umocní tančící dívky SEAT.

Přítomen bude rovněž tým filmařů SEAT, který natočí krátká videa s řidiči nejosobitěji upravených vozů SEAT. Záběry budou zveřejněny na facebookové stránce dovozce SEAT Rakousko.

[nggallery id=2156]

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru