Online aukce kabriolet

Podzim a zima jsou překvapivě tím nejlepším obdobím, kdy koupit kabriolet. V nabídce totiž naleznete dostatek vozů, které navíc pořídíte za příjemné ceny – zvláště, když se proberete nabídkou internetových aukcí.

Kabriolet je symbolem luxusu a svobody – a jeho majitelé se každoročně těší na první teplé dny, až se staženou střechou vůz protáhnou. Jaro a léto je zároveň obdobím, kdy jsou ceny kabrioletů vyšponované na maximum. U nákupu kabrioletu se zkrátka vyplatí přemýšlet dopředu a pořizovat zejména na podzim a v zimě.

Nejvýhodnější cestou ke kabrioletu je nákup v online aukci

Zcela nový kabriolet může pořádně provětrat peněženku, a proto je zájem především o lehce ojeté modely, které stále skvěle vypadají, ale jejich cena je nižší. Pokud chcete koupit kabriolet co nejvýhodněji – například proto, abyste jej mohli v hlavní sezóně prodat – zaujmou vás internetové aukční portály.

Online aukce jsou totiž místem, kde se přirozeně střetává nabídka s poptávkou, díky čemuž koupíte vozy za skutečné tržní ceny. Pokud budete nabídku chvíli sledovat nebo budete mít štěstí, narazíte i na vozy pod cenou. Dejte si však pozor na poskytovatele služeb, u solidních aukčních portálů je samozřejmostí podrobný popis vozidla, detailní fotografie a servisní historie.

Proč koupit kabriolet právě s příchodem zimy

Když se podíváte na nabídku společnosti Adesa, zjistíte, že přestože vládne chladné počasí, vybírat můžete z přibližně 60 kabrioletů. Zájem v tomto období je však přirozeně nižší, což znamená méně konkurence a větší pravděpodobnost, že vyhrajete aukci i s nižší cenou.

Takto výhodné ceny naleznete obvykle do konce roku. S blížícím se jarem stoupá zájem o kabriolety, což se projeví v menší nabídce a vyšších cenách.

Dalším důvodem, proč koupit kabriolet právě v zimě, je, že se jedná o racionální rozhodnutí – kdy se rozhodnete pro nákup s tím, že zisk a případný užitek z vozu budete mít až za několik měsíců. Díky čemuž se nenecháte vtlačit do zběsilého přihazování a auto koupíte za nejlepší možnou cenu.

Chytrý obchodník předvídá a kupuje za ty nejlepší ceny

Jak jsme v článku ukázali, pořízení kabrioletu v zimě a následný prodej na jaře či v létě je ziskový obchodní model. Pokud chcete nakoupit skutečně výhodně, zaujme vás zejména možnost nákupu v internetové aukci společnosti Adesa – do konce roku zde totiž pořídíte kabriolety za ty nejnižší ceny. Možná si i uděláte radost a koupíte nějaký pro sebe.