Růžový interiér i brzdiče. Rolls-Royce Cullinan po úpravě vypadá jako auto pro panenky

Od Anina Russová | Zdroj a foto: Platinum Motorsport - 21. 4. 2022 0

Když se řekne Rolls-Royce, většina si jistě vybaví majestátní eleganci a luxus. Jenomže doba se pomalu mění a co bylo synonymem pro eleganci před pár lety, dnes neobstojí. I proto mají úspěch všemožní úpravci, který umí autům dát vpravdě osobitý styl. Jedním takovým jsou i Platinum Motorsport, sídlící v Los Angeles. Jejich poslední projekt vychází z modelu Rolls-Royce Cullinan.

Rolls-Royce Cullinan je vpravdě opulentní SUV, které ale zjevně může být až neuvěřitelně roztomilé. A stačilo k tomu poměrně málo. Exteriér auta zůstal beze změn, lakován je bílou perleťovou barvou. Ovšem interiér už je jiná písnička.

Přečtěte si také:  A pak že luxus nepatří do terénu. Delta 4x4 upravili Rolls-Royce Cullinan a výsledek rozhodně není jen na efekt

Ten byl totiž celý přečalouněn do sladce růžové barvy. Ti doplňuje leskle černá a bílá a pokud můžu soudit, ve výsledku to vlastně nevypadá vůbec špatně! Při práci s výraznými barvami, a žvýkačkově růžová takovou bezesporu je, je to vždy jako chůze po tenkém ledě. Stačí to trochu přehnat a výsledek bude rázem kýčový a kolotočářský. Ovšem v tomto případě se barva promítla jen do interiéru, na linku kolem auta, znak a na brzdiče. To je přesně ta linie, kterou už není radno překračovat. Pokud by podle mého byla růžová ještě kola, nebo části karoserie, už by to bylo příliš.

Úpravce pak zdůrazňuje, že tento konkrétní kus má svého majitele. Ale podobným způsobem a prakticky jakoukoliv barvou je schopen upravit i jiný Rolls-Royce Cullinan. Záleží jen na peněžence a vkusu.