Ruský youtuber podpálil svůj Mercedes-AMG. Jako pomstu servisu, který nefungoval dle jeho představ

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Mikhail Litvin/YouTube - 28. 10. 2020


Co byste dělali, kdybyste si pořídili vůz v hodnotě několika milionů, který by měl více technických potíží, než jste ochotni akceptovat? A co v situaci, kdy s vámi servis moc nekomunikuje a podvádí vás? Tipujeme, že vše možné, jen ne to, co udělal mladý ruský youtuber a inluencer Mikhail Litvin. Ten se rozhodl, že auto, které tak miluje, ale zároveň ho tak trápí, prostě zapálí.

Je hodně lidí, kteří na protest proti fungování některé automobilky nebo právě servisu uspořádali okázalou protestní akci, při které dostalo auto, které za všechny jejich trable může, pořádně zabrat. To, co udělal mladý Rus, je ale hodně zvláštní.

Svůj Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ čtyřdveřové kupé si pořídil v roce 2019. Od té doby s ním najel jen asi 15 tisíc kilometrů, ale během té doby jej musel několikrát odvézt do servisu. Autu pořád něco bylo a servis nechtěl přistoupit na to, že všechny opravy půjdou na záruku. Po jedné z oprav navíc zjistil, že mu do auta prý dali neoriginální náhradní díly. A to už na něj bylo prostě příliš. Ještě před několika týdny se snažil s ruským zastoupením značky nějak domluvit, ale marně. Vše skončilo nepěknou hádkou.

Test Mercedes-AMG GT 63 S 4Matic+ 4dveřové kupé (2019)

A tak vzal auto, odjel s ním na louku mimo civilizaci, stáhl všechna okna, auto polil benzinem a dost teatrálně jej zapálil. Prostě koncentrované Rusko se vším všudy. K videu jen dopsal, že dával servisu šanci vše napravit, ale už ho dál nebavilo řešit všechny ty problémy. Proto se rozhodl, že auto prostě zapálí a bude pokoj. Prý nechce značce dělat reklamu a jezdit s jejím modelem.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru