Co si budeme povídat, reklamy nemají tak úplně reflektovat skutečnost. Mají především zaujmout, představit produkt v tom nejlepším světle a ideálně přesvědčit potenciální zákazníky ke koupi. Obzvlášť automobilové reklamy často takové i bývají, ale to, co předvedlo ruské zastoupení značky Renault, který zde prodává Dacie, je přeci jen už trochu moc.

I když, co se vlastně divíme, vždyť v Rusku umí poručit větru i dešti. Zajímavé také je, že Logan se tady prodává jako Renault, nikoliv jako Dacia jako například u nás. 

V reklamě se tohle auto ukáže jako všestranné. Navíc tak moc, že už nic všestrannějšího snad ani neexistuje. Je libo s ním driftovat po poušti? Nebo se snad zařadit jako jezdec safety caru před peloton závodů F1? To vše je s Loganem dle ruského marketingového týmu možné! Navíc nakonec bezpečně odvezete děti, které budou z jízdy v tomto autě nadšené. 🙂

No, reklama za moc nestojí, na tom se asi shodneme. Ale Logan není jen o lehce trapné reklamě. Tento model, a vlastně celá značka vsadila na levná auta, která vydrží, odvezou celou rodinu – včetně tchýně – a jejich údržba nic moc nestojí. A vyplatilo se, protože se Dacie prodávají opravdu dobře.

A garantujeme vám, že kdo si nějaký model této značky pořídil, je možná nenáročný, ale hlavně spokojený. A o to přeci jde! 🙂