Před několika měsíci jsme vám říkali o Stephenu Hungovi, řediteli společnosti The 13 Holdings Limited. Tento miliardář a podnikatel se v té době rozhodl, že objedná flotilu 30 vozů Rolls-Royce Phantom Extended, tedy s prodlouženým rozvorem v barvách hotelu „The 13“. Právě tento hotel měl být nejmodernějším ubytovacím zařízením na světě a skvostné Phantomy měly sloužit k přepravě bohatých hostů. Možná už ale tušíte, že to tak úplně neklaplo.

Stavba hotelu sice byla odstartována, skvělá auta opravdu byla převezena do garáží, ale tím to celé skončilo a červené Phantomy v garážích jen stojí a padá na ně prach. Dotyčný podnikatel měl trochu velké oči, a ačkoliv jeho plány všechny investory doslova strhly k nadšeném vyplácení tučných šeků, výsledek je smutný.

Hungovi totiž peníze velmi rychle došly, a tak ačkoliv měl luxusní hotel fungovat už před rokem a půl, dodnes se nic neděje. A asi se ani nic dít nebude, protože Hung ne, a ne sehnat peníze. Jediné, co se mu povedlo, je pořídit právě ty skvostné vozy a postavit část hotelu. Auta si prý zatím nechá a pokusí se sehnat další finance. Mezitím ale všechny Phantomy budou chátrat a je otázka, jestli někdy vůbec nějaké hosty povozí…