30 vozů Rolls-Royce Phantom z programu Bespoke předáno čínskému miliardáři, budou jezdit pro hotel „The 13“

Autor: Tisková zpráva - 30. 9. 2016


Po předání prvního vozu Rolls-Royce Phantom z programu Bespoke, které se uskutečnilo na autosalonu v Ženevě v březnu 2016, převzal podnikatel v luxusním hotelovém sektoru Stephen Hung, ředitel společnosti The 13 Holdings Limited, všech 30 Phantomů dodaných z továrny Rolls-Royce v Goodwoodu. Flotila 30 mimořádně individualizovaných vozů Phantom z programu Bespoke byla navržena pro hotel „The 13“, jehož otevření se v Macau plánuje na začátek roku 2017. Byla to největší samostatná objednávka společnosti Rolls-Royce v historii.

Stephen-Hung-Rolls-Royce-Phantoms-2

Flotila 30 vozů Phantom Extended s prodlouženým rozvorem v barvách hotelu „The 13“ byla navržena v těsné spolupráci s panem Hungem. Dva z těchto vozů jsou „zlaté“.

Barva použitá na každém z Phantomů „The 13“ byla vyvinuta na základě přesných požadavků pana Hunga a byla nazvána „Stephen Red“. Karoserii dále zdobí ručně malovaný dvojitý zlatý proužek, vzadu přecházející do speciálně navrženého motivu „The 13“. Také kola Bespoke s průměrem 21 palců jsou lakována barvou „Stephen Red“.

stephen-hung-rolls-royce-phantom-hotel-the-13-1

Součástí dodávky byla i dvojice „zlatých“ Phantomů určených pro vybranou klientelu. Každý z nich má zlatou sošku „Spirit of Ecstasy“, chladič, detaily interiéru a také diamanty posázené nápisy Rolls-Royce. Kromě toho je u těchto vozů červený lak „Stephen Red“ doplněn jemnými částečkami ryzího zlata.

Ohromující provedení exteriéru celé flotily je elegantně doplněné propracovaným interiérem. Speciálně byly vyvinuté dřevěné dekorační lišty v červeném provedení „Stephen Red“. Na zadních sedadlech je použitý motiv šachovnice, který evokuje mramorovou podlahu v hale hotelu „The 13“. Hodiny vznikly ve spolupráci s klenotnictvím Graff.

stephen-hung-rolls-royce-phantom-hotel-the-13-2

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek