Rowen International představují balíček úprav pro Subaru WRX STI, jde jen o design

Autor: Pavel Srp - 16. 2. 2017


Většina majitelů Subaru Impreza WRX STI nebo WRX STI v poslední generaci své auto nenechá sériové a upravuje si ho. Nejčastěji jde o zvýšení výkonu a zlepšení ovladatelnosti. Nikoliv však společnost Rowen International.

Ti se totiž místo úpravy techniky vydali cestou změny designu. Změny jsou decentní, přesto pro znalce na první pohled viditelné. Nemusí ale sednout každému.

Rowen International vyměnili přední nárazník. Jeho základní tvary sice do jisté míry kopírují ten sériový, ale je v něm více větracích otvorů, LED pro denní svícení umístěné na výšku, ale také další LEDkové světlo mezi blikači a předními mlhovými světlomety. Nový je i decentní spoiler pod nárazníkem a nebo výdech nad předními koly v horní části blatníku. Několika změn se samozřejmě dočkala také zadní část. Jeden malý spoiler přibyl na křídlo, druhý na víko zavazadelníku. Zásadnější změnou je nový zadní nárazník s ostřejšími rysy, do něhož byl zakomponován velký difuzor s mlhovým světlem. Čtveřice sériových koncovek výfuku byla vyměněna za kousky z titanu. Při pohledu z boku vyniknou spoilery pod bočními prahy a nebo nová zlatá kola showcaru.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek