Jestli chcete na silnici oslnit, pořiďte si Rolls-Royce. Jestli chcete ale opravdu oslnit, pak si pořiďte takový Rolls-Royce, který si můžete prohlédnout ve videu. Tím způsobíte obrovský rozruch naprosto kdekoliv a kdykoliv!

Rolls-Royce Phantom býval donedávna tím největším modelem britské aristokratické značky, toto prvenství mu ale vzal Cullinan, který narostl do výšky a navíc je to první model značky s pohonem všech kol. Ani Cullinan ale nedosahuje výšky a takových terénních schopností jako upravený monster truck s karoserií předchozí generace Phantomu Drophead Coupé z počátku výroby.

I tohle je tuning: Rolls-Royce Silver Shadow jako offroad

O tom, co se vlastně za stavbou ukrývá, nic nevíme. Víme jen, že pochází z Číny a jezdí. A to nejen po ose, ale i po výstavách, což ostatně dokazuje i jedno z přiložených videí. Jisté ale je, že karoserie musela být z nějakého původního auta. Je otázkou, jestli to bylo původně funkční auto anebo mělo nějakou poruchu. Tento majitel třeba vyměnil dvanáctiválcový motor ve svém Phantomu za šestiválec ze Supry

Co vy na to: styl nebo šrot?

Ukázat výsledky ankety.

Nahrávání ... Nahrávání ...

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/watch/?v=998636430316002″ width=“640″ height=“400″ onlyvideo=“1″]

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Joy ride @vehicleshows #rollsroyce #dubirtint #dubmagazine @dubirtint

Příspěvek sdílený DUB Magazine (@dubmagazine),

Ostatně není to první podobný počin, protože už v roce 2011 se po Dubaji pohyboval podobně notně drsněji vyhlížející Rolls-Royce. Tehdy to byla ale mnohem decentnější stavba na základech levnějšího a staršího modelu Silver Shadow, což je jeden z vůbec nejoblíbenějších modelů značky. Tato stavba nicméně dostala „jen“ zvýšený podvozek a nová kola s terénními pneumatikami.