V Číně se pomalu ale jistě chystají na velkolepé oslavy Nového roku. Rolls-Royce se také rozhodl přispět svou troškou do mlýna, a protože je (nejen) pro něj čínský trh velmi důležitý, nová limitovaná edice zamíří právě tam. Jedná se o limitovanou edici modelu Ghost, která nese název Eternal Love, přičemž má jít o vůz inspirovaný láskou. 

Rolls-Royce Ghost Eternal Love 01

Limitovanou edici Eternal Love poznáte podlé zajímavého barevného řešení. To kombinuje odstíny English White a Silver Satin. Vůz stojí na nových 20″ kolech a myslelo se také na detaily. Na karoserii a v interiéru můžete objevit motiv dvou labutí, které mají prezentovat symbol lásky. V interiéru je mimo zamilovaných labutí klíčová červená barva. Edice Eternal Love dostala čalounění světlou kůži, která je kombinovaná s červeným stropem, červeným logem RR na hlavových opěrkách a červené jsou také kontrastní švy.

Jak správně tušíte, pod kapotou se žádné velké změny neodehrály. O pohon tohoto kolosu se stará dvakrát přeplňovaný vidlicový dvanáctiválec o objemu 6,6 litru, který je spojen s osmistupňovou převodovkou ZF. Důležité je pro budoucí majitelé fakt, že Rolls-Royce plánuje vyrobit pouhých 16 kusů. Majitele šestnácti exkluzivních vozů si automobilka vybere sama a ve všech případech se bude jednat o další šperk do už tak obsáhlé sbírky.