Představovat vám nějak podrobně Francise Alberta Sinatru by asi bylo naprosto zbytečné. Znáte ho možná spíše pod kratší verzí jeho jména, protože celou svou kariéru si říkal prostě Frank Sinatra. Byl a stále je legendou hudebního a později i hereckého nebe. Lamač dívčích srdcí, rodilý New Yorčan, ale s italskými kořeny. Miloval ženy a ony milovaly jeho. Ženatý byl čtyřikrát a nás teď zajímá hlavně jeho poslední žena Barbara Marx, která po svatbě přijala příjmení Sinatra.

Tihle dva byli pro pro sebe doslova stvoření. Dokazují to i svatební dary, které si navzájem věnovali. Oba totiž sáhli po luxusních autech. Frank své ženě věnoval krásný Rolls-Royce Silver Shadow z roku 1976 v krásné modré barvě. Ona jemu zase skvostný Jaguar XJ-S ze stejného roku v ohromující zelené barvě Classic British Racing Green, která měla Frankovi připomínat barvu Barbařiných očí. Tomu se prostě říká souznění duší a romantika! 🙂

Zatímco Jaguar je stále v bezvadném a původním stavu, Rolls-Royce už renovací prošel. Současný majitel obou vozů ho nechal v roce 2012 kompletně odstrojit, vybrousit byť jen náznak rzi a znovu nalakovat. Interiér je sice původní, ale renovací prošly koberečky. Oba jsou to krásné kousky, které jdou do prodeje už ve středu 12. srpna v 10 hodin dopoledne v Monterey přes aukční dům Russo and Steele. Nabídky je možné podávat až do soboty 15.8.2015.