Jízda na závodním okruhu je jízdou ve falešném bezpečí. Jasně, nemusíte tady dávat přednost na semaforech, přednosti zprava, ale ani dodržovat rychlost. Na druhé straně díky tomu mohou vznikat krizové situace, které mohou skončit nehodou. Podobně jako v případě této Toyoty Supra.

Její majitel je Jackie Ding, který (nejen) o ní natáčí videa a právě v tom posledním, jenž publikoval v pátek, se podělil o svůj nepříjemný zážitek z okruhu. Při jedné z jízd totiž svoji Supru naboural.

Stalo se to tak, že v jedné ze zatáček vyjel levou částí auta mimo trať do trávy a auto se stalo neovladatelným a nakonec levým předním rohem narazilo do bariér. Jen chvíli předtím, respektive na začátku videa se Jackie chlubil tím, že na autě má nová kola i pneumatiky Yokohama. 

Jackie Ding stojí před kamerou a před svým rozbitým autem a z jeho úst padají slova: „Co čekáš, že ti řeknu? Podívej se na to. Podívej se na to!“ Auto je zničené poměrně hodně. Na pohled je vidět prasklý přední nárazník, zničené světlo, ale i dveře s vysypaným sklem a utrženým zrcátkem. Ovšem pomačkaný je i zadní blatník a vystřelily také airbagy.