Řidička Renaultu srazila chodce a ujela. Dopadl ji Santa Claus na motorce – video

Autor: Anina Russová - 3. 1. 2018


Jestli si myslíte, že nejživěji je na ruských silnicích, pak se možná mýlíte. Hodně živo je i na francouzských silnicích, kde se občas dějí opravdu děsivé scény. Jedna taková je zachycena v přiloženém videu.

Kdyby nám někdo řekl, že jde o filmový počin některého ze známých YouTuberů, asi bychom mu věřili. Jde ale o dost drsnou realitu, která proběhla před několika dny ve Francii. Vše natočil motorkář oblečený do kostýmu Santa Clause na kameru umístěnou na helmě. Video je opatřeno anglickými titulky, které pak až zvláštní absurditu celé situace jen dokreslují.

Video začíná jen pár sekund předtím, než mladá řidička nabere na přechodu jednoho z chodců a ujede pryč. Santa na motorce si toho všimne a řidičku postaršího Renaultu Clio začne pronásledovat. A není sám. Incidentu si všiml i řidič jiného auta, který mu pomáhá. Jenomže mladá řidička je nejspíš pod vlivem něčeho, co ji zabraňuje myslet logicky, a všem ujíždí.

Video není úplně krátké, ale patří k těm nejzajímavějším za hodně dlouhou dobu. A nebojte. Konec má šťastný. Podle dostupných informací to sražený chodec přežil a dotyčná skončila v rukou policistů, což je vidět i na samém konci záznamu.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru