Někteří řidiči jsou zvláštní a platí to celosvětově. Přiložené video pochází z Ameriky a zachycuje řidiče pick-upu, který za sebou táhne karavan. Poměrně velký karavan. A zasekne se s ním po mostem. Co byste udělali v takové situaci? Otočili byste se a jeli okolo? On ne!

Představte si, že jedete s autem, za sebou táhnete velký, dlouhý a vysoký karavan a dojedete k mostu. U toho vás “vítá” cedule oznamující, že výška průjezdu je jen 11 stop (335,3 cm) a 8 palců (20,3). Když nebudete vědět, že je váš karavan vyšší, možná by se vám omylem mohlo stát, že byste pod most vjeli a zasekli byste se. Jenže tady je i světelný nápis, který začne řidičům vysokých aut blikat, že jsou právě jejich auta vyšší a mají se otočit.

Zdá se, že řidič pick-upu, kterému nápis blikal, to zaregistroval, protože přibrzdil, ale pak si možná řekl, že je zařízení je až moc opatrné. Stalo se ale samozřejmě to, co muselo a o most se zasekl. Jeho klimatizace připevněná na střeše karavanu se pod podjezd už nevešla. Auto se tedy s ránou zastavilo. Po chvíli začal řidič couvat a mohlo by se zdát, že to tedy raději objede, ale…

Neobjel! On kousek odcouval a pak se zase rozjel. Asi se rozhodl, že svůj karavan pod mostem prostě a jednoduše “protlačí”! A to se mu také nakonec povedlo. Klimatizaci při tom ze střechy samozřejmě urazil.

Jde o železniční most, který se jmenuje prostě “11 foot 8 Bridge” a přezdívá se mu “can opener”, tedy otevírač plechovek. Most se nachází v americkém městě Durham v Severní Karolíně.

Mimochodem autor videa má na youtube profil, který je plný podobných videí a chcete-li se pobavit podobnými trouby, rozhodně si je pusťte.