Řidič pick-upu dostal na dálnici smyk a v kotrmelcích přeletěl do protisměru

Autor: Pavel Srp -   11. 3. 2018


Představte si, že jedete po dálnici a najednou se před vámi objeví kutálející se Nissan Navara. Řidič, který natočil přiložené video, si to představovat (na rozdíl od nás) nemusel, protože se mu přesně tohle stalo.

Video bylo natočeno v Austrálii, kde je na dálnici povolena nižší maximální rychlost než u nás, zpravidla je to 110 km/h. I to ale stačí k pořádnému průšvihu, což nám předvede řidič pick-upu Nissan Navara. Ten totiž na tamější dálnici Victoria Highway dostal smyk, jeho neovladatelné auto se vřítilo do dělícího středového travnatého pásu, který ho katapultoval a v kotrmelcích vyhodil do protisměru přímo před dvě přijíždějící auta. Situaci by tady sice možná zachránila svodidla, ale ta tady bohužel nebyla.

Řidiči aut, na něž se neovladatelný Nissan řítil, zachovali klidnou hlavu a stačili to ubrzdit. Od nehody ale chyběl jen kousíček. Štěstí měl však také řidič havarovaného auta, protože ačkoliv šel několikrát přes střechu, dveře šly otevřít naprosto bez problémů, on ze svého vraku vystoupil a odešel po svých. Po několika sekundách už dokonce s dalšími lidmi uklízel zbytky svého vozu ze silnice.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek