Řidič omylem nasedl do cizího auta. Nakonec pomohli až strážníci

Autor: Tisková zpráva - 13. 9. 2018


Kuriózní oznámení vyslechli v neděli odpoledne pracovníci městské policie na lince 156. Osmadvacetiletý muž jim sdělil, že sedí ve stříbrné škodovce zaparkované na severu Brna, nejedná se ale o jeho automobil. Přivolané hlídce ukázal dvě za sebou stojící totožná vozidla a vysvětlil, že do cizího auta nasedl omylem.

Otevřel si dálkovým ovladačem a v zamyšlení nastoupil do stojícího stříbrného vozidla, které pokládal za svůj vůz. Vevnitř zjistil, že interiér nepoznává, a když vystoupil, všiml si, že jeho auto je až druhé v řadě. Strážníky přivolal, protože se bál od cizího odemčeného automobilu odejít. Hlídce se podle poznávací značky podařilo dohledat majitelku, která zanedlouho dorazila na místo. Sedmatřicetiletá žena vysvětlila, že jde pravděpodobně o technickou závadu a pozornému řidiči poděkovala.

Takže až jednou budete chtít parkovat vedle na pohled totožného auta, raději si to rozmyslete. Pokud by se vám stalo to, co řidiči z toho článku, nemuseli byste mít takové štěstí na to, že by byl tak slušný.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru