V pátek 20. července v 5:45 hodin ráno došlo na silnici pro motorová vozidla č. I/35 k dopravní nehodě, jejíž příčinou bylo vozidlo v protisměru. Dosud neznámý řidič ohrozil svou jízdou další účastníky silničního provozu.

V rychlém pruhu ve směru od Liberce na Hodkovice, nedaleko křižovatky na Jablonec, ve stoupání na Jeřmanický kopec, ohrozil jiný řidič v protisměru řidiče osobního automobilu, který byl nucen strhnout řízení, přičemž pak havaroval do středových svodidel. Z nehody vyvázl bez zranění.

Účastníci silničního provozu, kteří zaznamenali vozidlo v protisměru na silnici č. I/35 v lokalitě Jeřmanického kopce, od Liberce do Hodkovic či dále, a to dne 20. července, před šestou hodinou ranní, ať se obrátí na linku 158 případně na služebnu dopravního inspektorátu policie v Liberci.

Zároveň policie žádá řidiče uvedeného vozidla (Škoda Octavia druhé generace, pravděpodobně světle modré metalické barvy), který jel v protisměru, ať se přihlásí. Jeho svědectví a svědectví dalších účastníku pomůže policistům ve vyšetřování tohoto případu.