Když máte sportovní anebo alespoň výkonné auto a chcete se pobavit, nejčastěji vyrazíte na nějaký závodní okruh nebo polygon. Tam si s ním užijete dostatečnou zábavu a ve většině případů se i něco nového naučíte. Řidič Ferrari FF z videa na to ale jde jinak, rozhodl se pobavit na trávě.

Vzal svoje Ferrari, sjel z parkoviště na trávu, vypnul stabilizaci a rozhodl se pořádně šlápnout na plyn. Všechny čtyři kola začala prokluzovat a auto se začalo po trávě smýkat. Nevypadá to ale úplně bezpečně a nevypadá to ani tak, že by to měl řidič auto pevně v rukách. Navíc po jeho dovádění nezůstala tak úplně v kondici ani tráva.

Ferrari FF bylo první Ferrari s pohonem všech kol. Pohání ho motor V12 s výkonem 485 kW/660 koní a 683 Nm. Díky tomu je zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy a z 0 na 200 km/h je to jen 11 sekund. Zrychlování se pak zastaví až na 335 km/h.

La tondeuse des riches 🐴#ferrari #nixamere #lesvoituresdegofastRETROUVEZ-NOUS SUR INSTAGRAM 🔥🔥🔥📷 https://www.instagram.com/lesvoituresdegofast

Zveřejnil(a) Les voitures de GO FAST dne Sobota 22. září 2018