Renault stvořil zbrusu nový lak…na nehty

Od Anina Russová | 18. 6. 2017


Tentokrát vás, pánové, asi pošleme na sklenku něčeho dobrého. K počítači totiž můžete na chvilku pustit vaše drahé polovičky, které tentokrát zaujmeme asi o něco víc. Renault na naše křehké dámy a slečny také myslí, a proto vyvinul speciální lak na nehty. Tedy na nehty také. On ten lak je sice na nehty, ale také na karoserii auta. A tady dámy jistě začínají chápat, kam míříme.

Podle Renaultu totiž právě dámy nejčastěji potají opravují lehce pocuchaná auta svých milých právě lakem na nehty. Věřte nebo ne, ale prý to tak opravdu je. Už jste si, pánové, svoje auto kontrolovali? Jenomže tohle jde použít jen v případě tradičních barev jako je třeba bílá. Jiné odstíny se ladí jen těžko. Proto se Renault spojil s firmou De Blangy a společně vyvinuli lak s názvem Nail Polish Twingo. Vyrábět ho budou ve čtyřech barvách – červené, černé, světle modré a žluté.

Dámy jistě už chápou, že lak bude možné použít jak na nehty, tak na maskování případného malého silničního lišeje třeba na dveřích. Velký průšvih to nezamaskuje, ale leccos se s tím zachránit dá. Ještě dodáme, že laky je možné pořídit přímo u Renaultu a jedna lahvička vyjde na v přepočtu asi 240 Kč.