Renault Mégane Premiere Edition: prodej nové generace zahájen

Autor: Pavel Srp -   15. 2. 2016


Renault dnes úderem poledne zahájil prodej nové generace modelu Mégane. Jde o speciální uváděcí edici Premiere Edition. Cena startuje na částce 399 900 Kč. Příští týden tuto limitovanou sérii doplní i ostatní provedení a bude zveřejněn kompletní ceník.

Dnes uváděná limitovaná série Premiere Edition je určena pro zákazníky, kteří si přejí mít vůz co nejdříve. K dispozici je omezený počet 120 vozů, dostupných ve dvou motorizacích a ve čtyřech metalických barvách. Výbava této speciální verze je velmi bohatá a zahrnuje například dvouzónovou automatickou klimatizaci, dešťový a světelný senzor, bluetooth handsfree, hands-free kartu Renault, 16″ litá kola, LED denní svícení Edge Light či metalický lak karoserie Červená Flamme, Modrá Cosmos, Šedá Platine nebo Černá Etoilé.

Zájemci o vůz mohou vybírat z dvou motorizací, jedné benzínové a jedné dieselové. Zážehová motorizace Energy TCe 100 nabídne výkon 74 kW/100 koní a točivý moment 175 Nm. Vznětová motorizace Energy dCi 110 nabídne 81 kW/110 koní a 260 Nm. Pohon budou v obou případech zajišťovat prostřednictvím manuální šestistupňové převodovky kola přední nápravy.

Renault Mégane Premiere Edition Energy s motorem TCe 100 pořídíte za 399 900 Kč, respektive za 444 900 Kč s motorem Energy dCi 110.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *