Remake videoklipu: AWOLNATION – SAIL ft. „Mad Mike“ – driftující video

Autor: Pavel Srp - 11. 4. 2014


Hudební videoklipy mohou být různé, mohou se v nich ničit extrémně drahá auta, může v nich hudba vznikat pouze pomocí míčů, motoru a dveří a nebo může být videoklip přepracován tak, aby povedenou hudbu doprovázel ještě povedenější obraz.

To, co přikládáme na videu je sice předělávka, originál to není, ale je přijemné dívat se na skvělé drifty Mad Mikea a přitom poslouchat libozvučné tóny. Hudbu mají na svědomí americká elektronicko-rocková kapela AWOLNATION a píseň se jmenuje SAIL a obraz pochází z videa, ve kterém „Mad Mike“ driftuje se svou Mazdou RX-7 na nejvýše položené silnici světa.

Kdyby vás zajímalo, kdo, že to ve videu driftuje, pak vězte, že „MAD“ Mike Whiddett je australský drifter. Mad Mike začínal na motokrose, kde v roce 1997 vyhrál australské mistrovství. Pak se dal na Freestyle Motocross, ale tady vydržel jen tři roky, protože tolik zlomených kostí a bezvědomí nestálo za těch pár vítězství. Od motorek přešel k autům a věnuje si driftům. Jeho oblíbená auta, se kterými jezdí, jsou wankely poháněné Mazdy RX-7 a RX-8.

Schválně porovnejte originální klip s tím předělaným. Který se vám líbí víc? :)

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek