Reklama od Volkswagenu inspirovaná kresleným filmem Auta – video

Autor: Anina Russová -   14. 2. 2014


V dnešní době je velice zaujmout své potenciální, ale i stávající zákazníky. Nabídka prodejců i servisů je tak široká, že běžný smrtelník pomalu neví, co si má vybrat. Je to tedy spíše otázkou marketingového oddělení té které společnosti, jak moc a jak dobře se postará o to, aby se o značce mluvilo a vědělo.

Přiznám se, že naposledy mě hodně zaujala automobilka Audi, která potencionální zákazníky láká pomocí zajímavé kostky s odpočtem času. a nebo reklamy na Volkswagen Golf GTD. Tyto (i některé další) reklamy spojuje jediná věc: dobrý nápad.

Vypadá to sice jako banalita, ale nápady na stromech nerostou. A když už ani jako profi markeťák nevíte jak dál, nezbývá, než se nechat někde inspirovat. A právě inspirací se netají tvůrci reklamy na servisní práce automobilky Volkswagen. Reklama totiž pochází ze slavného animovaného filmu Auta, který asi milujeme všichni. Upřímně si myslím, že video je skvělé a nechápu, že se neobjevilo mezi reklamami určenými pro poločas Superbowlu. Ve videu se při servisních přípravách na večírek potkáme s klasickou T1, Caravelle, Lupem, Beetlem, Polem a mnoha dalšími.

Za sebe markeťákům automobilky Volkswagen dávám velkou jedničku. Tohle s ejim opravdu povedlo! :)

-AR-

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *