Reklama na BMW řady 7 (E32): Jezdit jako prezident… – video

Autor: Pavel Srp - 22. 11. 2014


Víte, jaké to je vozit se jako prezident? Nevíte? Pak se podívejte na přiložené video z dílny rumunského zastoupení BMW.

Video ale s největší pravděpodobností pochází spíše z České republiky, protože auto má staré pražské, a asi i úplně původní SPZ: ADX 25-76. Namluvený komentář je v angličtině, ale s typickým přízvukem, který čeští „angličtináři“ mívají.

Video je ze souboru více videí o legendách BMW. Zaměřuje se na BMW řady 7 z generace E32. Jde o slavný kousek, kterým jezdili v České republice státníci, ale i rockové hvězdy a další významné osobnosti. Majitel koupil tohle prý vlastně nicnetušíc, až později v novinách nalezl fotku a text, že auto se účastnilo nějakého summitu. Podle SPZ však vůz nejdříve vozil přímo českého prezidenta Václava Havla.

Auto si zamiloval a dokonce ani když ho manželka chtěla vyměnit za něco novějšího, neudělal to a raději jí pořídil nové BMW řady 1. Je to srdcová záležitost…

Co vy na to? Nechtěli byste také jezdit jako prezident? ;)

P.S. A my chápeme, proč tohle auto pán neprodal a hýčká si ho… Také totiž jedno „služební“ máme a jezdí se s ním výtečně! :)

test-porsche-911-1977-p1

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru