A konečně je to tady! Máme oficiální video, k němuž jsme před dvěma týdny přinesli fotky. V této krátké televizní reklamě je vidět, že značka Victoria’s Secret své renomé nemá jen tak náhodou.

Když v roce 1977 zakládal Roy Raymond v San Francisku tuto společnost, protože chtěl mužů ukázat, že nákup spodního prádla může být i příjemný či snad zábavný. Nedlouho poté ale společnost prodal a během těch uplynulých třiceti let se z ní stala jedna z těch opravdu nejznámějších a nejlepších značek spodního prádla týče. Posledních pár let se však portfolio nabízených věcí rozrostlo o parfémy, modní doplňky, plavky či dokonce i o oblečení.

Victoria’s Secret však není známá jen proto, že prodává luxusní zboží, ale že pořádá i velkolepé módní přehlídky, na nichž vystupují ty nejlepší modelky světa. Jmenovat bychom mohli například: Miranda Kerr, Naomi Campbell, Heidi Klum, Gisele Bündchen, Eva Herzigová, Tyra Banks, Karolína Kurková, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Aminata Niaria, Chanel Imanová, Lindsay Ellingsonová, Rosie Huntington-Whiteley, Erin Heathertonová, Candice Swanepoelová, Izabel Goulartová, Ana Beatriz Barros, Daniela Peštová, Fernanda Tavaresová, Helena Christensenová, Laetitia Casta a Stephanie Seymourová a další. Modelky se nazývají Angels (Andílci).

Ale zpět k videu. Je jasné, že tak luxusní společnost si do svého videoklipu nemůže vzít obyčejné auto, takže volba padla na supersport z dílny italského výrobce Lamborghini. V reklamě si kromě sexy modelek Karlie Kloss, Lais Ribeiro, Candice Swanepoel, Alessandra Ambrosio a Behati Prinsloo tedy zahraje upravené Lamborghini Aventador s koly od ADV.1 Wheels. Však se podívejte sami… 😉

-PS-

3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments