Fanoušci značky Citroën mají do 30. dubna čas na přihlášení svého starého vozu nebo vozů Citroën na akci „Rassemblement du Siècle“ (Setkání století). Jde o vyvrcholení oslav stého výročí, iniciované sběrateli značky, na němž by se letos v létě mělo sejít až 5000 historických vozů Citroën na legendárním okruhu ve Ferté-Vidame (departement Eure-et-Loir). Během tří dnů (19.–21. července) se na této akci očekává až 50000 návštěvníků!

Vyvrcholením oslav stého výročí značky Citroën bude „Rassemblement du Siècle“ (Setkání století), které iniciovali sběratelé značky (Amicale Citroën & DS France) ve spolupráci se sdružením Aventure Peugeot Citroën DS.

Konat se bude od 19. do 21. července na legendárním testovacím okruhu Ferté-Vidame (historické tajné zkušební místo, kde se vyvíjel především model 2CV). Toto mezinárodní setkání sběratelů slibuje, že se zapíše do historie více než:

  • 11 000 očekávanými sběrateli,
  • až 5 000 vystavenými vozy,
  • 50 000 návštěvníky očekávanými během tří dnů.

Značka akci aktivně podpoří prostřednictvím speciální výstavy.

Jste sběratel nebo majitel starého Citroënu? Do úterý 30. dubna máte možnost zaregistrovat na akci svůj vůz. K dispozici máte tyto webové stránky.