Aerium-Recenze_elektrokolobezky_AERIUM_E350

Recenze elektrokoloběžky AERIUM E350 Big Wheel. Nabízí komfort v každém terénu

Autor: Komerční sdělení - Foto: AERIUM - 3. 10. 2022


Nebaví vás stát neustále v městských kolonách nebo se mačkat ve veřejné dopravě? Před pár lety byste soběstačnosti a časové úspory na cestách nejspíš dosáhli tím, že byste si pořídili kolo. Avšak klasická kola mezi aktuální trendy už dávno nepatří, nahradily je totiž moderní elektrokoloběžky.

Pokud už jste se s elektrokoloběžkami někdy osobně setkali, tak jistě víte, že nabízejí řadu výhod. Jsou rychlé, komfortní a díky skládacímu mechanismu si většinu z nich můžete vzít s sebou téměř kamkoliv, takže odpadá riziko krádeže.

Probudili jsme ve vás zvědavost? Tak to rozhodně čtěte dále – dnes se totiž na jednu takovou elektrokoloběžku podíváme zblízka. Konkrétně se jedná o model AERIUM E350 Big Wheel od českého prodejce Vzdušín.cz.

Snadný první rozjezd i složení

Rozhodně neplatí, že by elektrokoloběžka AERIUM E350 Big Wheel byla vhodná jen pro pokročilé řidiče. Je tomu totiž přesně naopak – s jejím složením i ovládáním si poradí v podstatě každý. Balení obsahuje vše, co byste ke složení a povozu elektrokoloběžky mohli potřebovat, včetně přehledného a srozumitelného návodu. Stroj tak zprovozníte v řádu několika minut.

Určitě vás příjemně potěší, že tento model od AERIUM je opatřen také skládací konstrukcí, což násobí jeho praktičnost, díky které vám může dělat společníka také na výletech či dovolených. Rám elektrokoloběžky tvoří slitina hliníku, díky čemuž je nejen odolná, ale také lehká.

Aerium_AERIUM_E350

Zvládne město i off-road

Rozhodně musíme elektrokoloběžce AERIUM E350 Big Wheel dát plusové body za její všestrannost. Perfektně si totiž poradí nejen s městskými chodníky, silnicemi a cyklostezkami, ale i se zpevněnými přírodními cestami.

Jak je to možné? Hlavním důvodem jsou její kola, respektive pneumatiky. Obě kola, tedy jak přední dvacetipalcové, tak i zadní šestnáctipalcové, jsou totiž opatřená kvalitními, tlustými pneumatikami značky E-Scooter, které jsou vhodné pro bezpečnou a komfortní jízdu jakýmkoliv terénem. 

K jízdě bez nehod přispívají také dvojité kotoučové brzdy na předním i zadním kole. Ty dodávají řidiči mnohem větší kontrolu nad strojem, a to nejen v náročnějších dopravních situacích. 

Výkonná elektrokoloběžka do (ne)pohody

A jak je na tom AERIUM E350 Big Wheel v číslech? Velmi dobře, zejména pak co se týče výkonu motoru, který činí 350 W. Díky tomu dokáže vyvinout rychlost až 25 km/h. Zákon ji díky těmto parametrům navíc vnímá jako jízdní kolo, což znamená, že pro její řízení nepotřebujete řidičské oprávnění.

Při delších vyjížďkách každý řidič ocení také baterii s kapacitou 10 Ah. Díky ní elektrokoloběžka na jedno nabití zvládne ujet vzdálenost až 32 kilometrů. To je víc než dost nejen na cestování do práce či do obchodu, ale i na menší výlety. Nabíjení je navíc v porovnání s kapacitou baterie velmi rychlé a nezabere víc než 4–5 hodin.

Bohatá výbava a více barevných variant

Elektrokoloběžka není pozadu, ani co se týče praktických vychytávek. Řízení i celkovou obsluhu vám jistě usnadní prvky, jako je protiskluzový povrch stojné plošiny, praktický stojan, směrové světlo či svítilna umístěná jak vepředu, tak i vzadu. Za jízdy se vám bude hodit také jasný a přehledný LCD displej, kde najdete informace o stavu baterie a aktuálním dojezdu elektrokoloběžky.

Aerium_AERIUM_E350-barvy

AERIUM E350 Big Wheel navíc přichází v různých barvách rámu – konkrétně můžete vybírat mezi bílou, černou, červenou nebo žlutou konstrukcí. Všechny varianty tohoto modelu, stejně tak jako další elektrokoloběžky, najdete přímo v e-shopu prodejce Vzdušín.cz. Ten má pro vás k dispozici také praktické příslušenství a proškolenou technickou podporu, která při výběru vhodného modelu může být k nezaplacení. Poskytuje také autorizovaný servis a náhradní díly, na které mají zákazníci e-shopu doživotní slevu.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek