Range Rover Sport Stealth Pack | 2024

Range Rover Sport Stealth Pack se představuje. Zdůrazňuje temnou stránku luxusního SUV

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Land Rover - 12. 4. 2024


U nového Range Roveru Sport s volitelnou výbavou Stealth Pack se nepřehlédnutelně projevuje viscerální sportovní výkon tohoto modelu. Pečlivě propracovaný design podtrhuje decentní exteriér s propracovaným prémiovým metalickým lakem Carpathian Grey se saténovou ochrannou vrstvou. Ta kontrastuje s rozšířeným černým paketem, který zahrnuje výdechy na kapotě, nápisy, spodní přední a zadní nárazníky a boční prahy v lesklé barvě Narvik Black.

Jeho sportovní vzhled dále umocňují 23” černá kola Gloss Black s černými brzdovými třmeny, zatmavená skla a kontrastní střecha v lesklé barvě Narvik Black.

Poprvé je v rámci volitelného paketu Range Roveru Sport karoserie opatřena ochrannou fólií Satin Protective Film. Fólie, která je aplikována přímo při výrobě, nabízí nejen pronikavý a moderní saténový povrch, ale také výhodu oschrany. V případě poškrábání nebo poškození lze fólii jednoduše odstranit a vyměnit.

V interiéru jsou výrazně tvarovaná sedadla, reduktivní středová konzole s jediným 11,4” dotykovým displejem, interaktivní displej řidiče a audiosystémem Meridian Surround Sound System. Klienti mohou celý tmavý dojem podtrhnout náladovou kompozicí s perforovanou kůží Ebony Windsor nebo si případně vybrat kůži Light Cloud Windsor, přičemž obě barvy jsou k dispozici v kombinaci s dýhou Natural Black.

„Nový Range Rover Sport Stealth Pack se inspiruje současnou sportovní estetikou. Byl vytvořen pro klienty, kteří hledají specifikaci, jež vyjadřuje sílu a moc. Uvedení výbavy Range Rover Sport Stealth Pack se saténovým lakem karoserie a rozsáhlým použitím lesklého laku Narvik Black posouvá dramatický luxus ještě dál,“ popisuje Hannah Custance, manažerka designu materiálů Range Rover.

Výrazný charakter a dynamické schopnosti Range Roveru Sport zajišťuje řada zážehových a vznětových šestiválců s 48V mild-hybridním systémem. Všechny jsou pro výbavu Dynamic SE k dispozici s volitelným paketem Stealth Pack. Pro plug-in hybridní pohonné jednotky P460e a P550e bude Stealth Pack k dispozici později v letošním roce.

Range Rover Sport s paketem Stealth Pack, který přináší moderní sportovní luxus, je rovněž standardně vybaven nejnovějšími technologiemi a inovacemi, včetně systému Cabin Air Purification, a bezpečnostními prvky, jako je zamykání/odemykání při vzdálení se a přiblížení se od/k vozu a vzdálené aktualizace softwaru.

Range Rover Sport s výbavou Stealth Pack je v České republice nabízen za předběžnou cenu 2 317 438 Kč.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru