První podzimní víkend nabídne ameriky, sraz Fiatů i historickou rallye

Autor: Anina Russová - 19. 9. 2019


V pátek oficiálně končí léto a tak o víkendu můžete zahájit podzim akcemi a srazy, které voní po spáleném benzinu. Počasí má přát, tak nezůstávejte doma! :)

US Cars Letňany 2019

Již tradiční setkání amerických klasik proběhne v sobotu na parkovišti u pražského nákupního centra v Letňanech. Chybět nebude představování jednotlivých aut, soutěže nebo hudební doprovod. Vstupné je zdarma.

12. setkání přátel značky Moskvič Pardubice 2019

Kdo z vás je fanouškem Moskvičů, neměl by si nechat ujít jejich již dvanácté setkání, které proběhne v sobotu v Lázních Bohdaneč. Na akci se pravidelně sjíždí několik desítek Moskvičů a připraven je program jak pro účastníky, kteří kolem poledne vyrazí na krátkou vyjížďku, tak pro návštěvníky.

Československá Rallye 2019

V sobotu po obědě si u Globusu v Havířově dá dostaveníčko několik klasických aut a motocyklů. Chybět nebude bohatý doprovodný program, živá hudba, občerstvení nebo soutěž elegance. Akce je vhodná i pro děti, které se budou moci vyřádit na skákacím hradu.

120 let značky Fiat

V zahradě Trojského zámku na Praze 7 se v sobotu odehrají velké oslavy výročí 120 let značky Fiat. Akce proběhne od pátku do neděle, ale hlavní program bude probíhat v sobotu, kdy bude v 11 hodin akce slavnostně zahájena. Vystaveno bude cca 300 exponátů, přičemž se bude jednat o průřez výrobním programem značky Fiat (a licencí) od roku 1920 po současnost.

Jako doplněk akce budou další italské značky v portfoliu, tedy Fiat – Abarth, Alfa Romeo, Autobianchi, Lancia, Ferrari, Maserati a další. Po celou dobu výstavy bude v areálu k dispozici občerstvení: Attifood – italské potraviny, Créme de-la créme – řemeslná italská zmrzlina + speciální příchuť pouze pro tuto příležitost. A tradiční tuzemské pochutiny na grilu. Více zde.

Aerojízda 2019

V sobotu se na zámku v Dobřichovicích potká několik desítek majitelů a fanoušků vozů Aero, aby tam oslavili výročí 100 let značky. Kolem 11 hodiny účastníci vyrazí na krátkou vyjížďku, ale už ve dvě hodiny budou zpět na zámku, kde budou vystaveny až do šesté hodiny večerní.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek