Celý letošní rok je lehce postavený na hlavu. Na silnice jsme letos mohli s propadlým řidičákem i technickou. Když jsme tedy vůbec mohli odjet z domu. Není se tedy co divit, že někteří vymýšlí absolutní a lehce absurdní způsoby, jak se zabavit. To asi nejabsurdnější zabíjení času vymyslel youtuber, který si říká Cleetus McFarland. Rozhodl se totiž vyzkoušet, co to udělá, když do roztočeného turbodmychadla vsune zvláštní věci.

Přeplňování turbodmychadlem je dnes už úplně běžné. Turbo ale standardně „pojídá“ jen vzduch. Ideálně chladný. Co se tedy stane, když se do něj dostanou prsní implantáty, banán nebo párek? Zní to jako začátek špatného filmu pro dospělé, ale ve skutečnosti je to jen jeden velký nepořádek a ukázka toho, co všechno turbo vlastně vydrží. 🙂

Přečtěte si také:  Máte obtloustlého křečka? Vyrobte mu stylovou běhací hračku z turbodmychadla

Absurdnost tohoto počinu dokresluje snaha youtubera a jeho kameramana navíc zbytky jídla z turba vystřelit do připraveného terče. Nicméně jediné, čeho docílili, byl obrovský nepořádek a nejspíš zničené turbo. Upřímně přiznáváme, že jsme jeho odchod do věčných lovišť čekali dřív. Ale logicky takový nápor nemohlo zvládnout, což dalo najevo jak zvláštním zvukem, tak hlavně tmavým kouřem. To ale bylo částečně i kvůli tomu, že pro účely natáčení videa bylo v motoru namontováno špatně. Tedy tak, aby bylo schopno toho, co vidíme ve videu.

Budeme se opakovat, ale tohle je prostě celé neuvěřitelně absurdní. To turbo není žádný drobeček a jistě bylo hodně drahé. Možná ale mělo před smrtí a tak se jej rozhodli usmrtit tímto dost zvláštním způsobem. Přesto doporučujeme tohle nezkoušet doma. Nejde o úplně bezpečný druh zábavy.