Kdo by občas v práci nezažil nudu a šeď . Jakkoliv můžete mít zajímavé zaměstnání, občas to prostě skřípe a člověk má chuť ten pracovní den trochu rozdmýchat. Jsou ale zaměstnání, kde může být vykročení z nudy nebezpečné, někde je dokonce striktně zakázáno. Z britského videa, které pro vás dnes máme, je ale patrné, že trocha legrace se dá užít skoro všude. I na zablácené stavbě, kde prim hrají těžké a velké náklaďáky.

Celodenní převážení bláta, hlíny a jiného stavebního odpadu či materiálu standardně moc zábavné není. Obzvlášť, když se tak děje v poměrně malém areálu. Jeden britský řidič obrovského, asi 40tunového, nakladače vám ale ukáže, že když se chce, dá se užít legrace i na tak obyčejném místě. Co je k tomu potřeba?

BMW ukazuje, jak správně driftovat a pálit gumy

Velký náklaďák, bláto, kopec a hlavně odvaha a um. Když všechny tyto veličiny smícháte dohromady, vznikne vám naprosto parádní, takřka filmová otočka s autem, do kterého bychom takovou mrštnost nikdy neřekli. Vše začne rozjezdem ze zabláceného kopce, přičemž přiznáváme, že když začal řidič nakladače nabírat rychlost, trošku nám zatrnulo. Nicméně dotyčný moc dobře věděl, co dělá. Jakmile měl dostatečnou rychlost a dostal se s autem až pod kopec, prudce zatočil a vykouzlil skvělý drift.

S autem se otočil a jako profík už jen zacouval tam, kam potřeboval. Jakkoliv to vypadá velmi snadně, tipujeme, že prvních pár pokusů tak dobře nedopadlo. Tak jako tak, řidiči se klaníme!